// právě čtete...

Tiskové zprávy

XEROX posílí komunikaci ve spolupráci s EMD consultants

Společnost Xerox si vybrala pro spolupráci v oblasti public relations služby týmu EMD consultants. Hlavním cílem PR kampaně v roce 2014 bude další posílení vnímání značky Xerox jako inovativního a technologického lídra, který nabízí komplexní efektivní řešení v oblasti tisku a správy dokumentů. Komunikace se primárně zaměří na segment B/B. Spolupráce vzešla z výběrového řízení, které proběhlo v prosinci loňského roku a zúčastnilo se ho pět agentur.

„Je pro nás velkou ctí, že budeme moci opět po řadě let spolupracovat se společností Xerox, která je jednou z nejsilnějších značek na světě. Před lety pracovali někteří z našich konzultantů pro tuto značku v několika zemích východní Evropy. Za tu dobu ale prošel celý trh tisku a správy dokumentů velkým vývojem. Proto bude pro náš tým zajímavou výzvou hledat nové cesty, jak dále prosadit a rozvíjet značku Xerox v těchto nových podmínkách,“ uvedl Milan Deutsch, ředitel EMD consultants.

O společnosti XEROX
Xerox je přední světová společnost působící v oblasti řízení obchodních procesů a správy dokumentů s ročním obratem 22,5 miliardy USD. Široké portfolio technologií a služeb nabízí zákazníkům takovou míru podpory, díky které se mohou plně věnovat svému podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové nástroje správy dokumentů a technologie pro produkční tisk, dále pak služby, software a originální spotřební materiál pro marketingovou a obchodní komunikaci i běžný kancelářský tisk.

O společnosti EMD consultants
Společnost EMD consultants se specializuje na poradenství v oblasti komunikace a PR. Tým zkušených konzultantů se skládá z bývalých novinářů a zaměstnanců předních mezinárodních PR agentur. Na český PR trh přináší 17 let zkušeností poradenství pro prestižní klienty – špičky v oborech technologie a telekomunikace, bankovnictví a finance, energetika, průmysl a výroba, farmacie, FMCG. Portfolio klientů, kterým společnost EMD již poskytla své služby, zahrnuje např. firmy The World Bank, Zentiva, Sanofi, HSBC bank, CzechInvest, Roland Berger Strategy Consultants, Interoute, Tedom, AAA Auto, Asociace českých pojišťovacích makléřů či APROPOS (asociace poskytovatelů poukázek a stravenek).