// právě čtete...

Aktuality

Na trh vstupuje nová produkční firma – EMD production

Po čtyřech úspěšných letech působení na trhu založila komunikační agentura EMD consultants svou novou divizi, která se zabývá produkcí a tvorbou videí a filmů. EMD production, tak se nová značka jmenuje, nabízí firmám komerční videa v kompletní realizaci – od naplánování strategie, napsání scénáře, po natočení a postprodukci. Zároveň se bude zabývat přípravou a realizací filmů. První velký projekt plánuje EMD production na červenec. Natáčet se bude v Itálii.

„Vytvářet filmy je naší vášní a dlouholetým snem, proto jsme se rozhodli vedle našich divizí consultants a advisory založit další novou značku. Navíc vnímáme video jako efektivní komunikační nástroj, o který stoupá zájem trhu a jehož potenciál není stále plně využíván,“ uvedl ředitel EMD consultants Milan Deutsch a doplnil: „Česká filmová branže má za sebou velké úspěchy a tradici, který vnímá českou filmovou branži jako tradiční a velmi úspěšnou. Od Formana, přes Herze po Jakubiska. Mladá generace se také vrhá do světa stříbrného plátna s vervou.“

Firmu povede jako ředitelka Eva Nepokojová, která má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti produkce, managementu a public relations. Filmy budou vznikat ve spolupráci s úspěšnou produkční firmou Meloun production.
EMD consultants nabízí své služby v oblastech public relations, interní podniková komunikace, krizová komunikace, organizace akcí, issues management, podpora zahraničních investorů, CSR a sociální média.