// právě čtete...

Aktuality

EMD consultants pomohou s komunikací Relloxu

PR agentura EMD consultants se stala partnerem pro komunikaci společnosti Rellox, experta na prodej zahraničních nemovitostí. Rellox zprostředkovává klientům v České republice a celé střední Evropě přístup k domů a apartmánům např. v Rakousku, Chorvatsku, Španělsku a Itálii.

Na základě úspěšného pilotního projektu v roce 2017, který se zaměřil na porovnání nejpopulárnějších zahraničních destinací, ve kterých si Češi kupují domy a apartmány, bude Rellox s týmem konzultantů EMD pokračovat i v roce 2018.

Jedním z klíčových témat komunikace bude zahraniční nemovitost jako velmi atraktivní forma investice. Rellox přitom bude profilován jako expert na nemovitosti, který českým zájemcům o doma a apartmány v zahraničí může pomoci vybrat nejvhodnější variantu s výhodným výnosem.

Naším hlavním cílem bude profilovat Rellox jako značku, která nabízí českým klientům zajímavé realitní projekty v zahraničí. Byty a domy v horách či u moře jsou přitom nejen populárním místem pro celoroční dovolenou, ale zároveň zajímavou investicí, která může přinášet zajímavé výnosy. Na těchto klíčových sděleních proto bude námi navrhovaná komunikační kampaň stát,“ uvádí Milan Deutsch z EMD consultants.

Na základě úspěšného projektu, který jsme spolu s EMD consultants realizovali v loňském roce a s přihlédnutím k navrhované komunikační strategii, která vyhovuje naším strategickým cílům, jsme se rozhodli pokračovat ve spolupráci i v letošním roce,“ dodává Jan Rejcha, ředitel Relloxu.

——-

Společnost EMD consultants vznikla v roce 2010 jako tým zkušených konzultantů, kteří se pohybují v oblasti médií, PR a komunikace 15 a více let. Milan Deutsch, který firmu založil, staví strategii agentury na 22 letech svých zkušeností z práce pro přední světové značky nejen v České republice, ale také v celém regionu střední a východní Evropy. Předtím řídil služby mezinárodním klientům v agentuře Mmd (později Grayling). Lenka Valtová, spolumajitelka agentury, působila v předních ekonomických médiích. Od svého vzniku již pracovali konzultanti EMD pro řadu prestižních klientů – např. Zentivu, Sanofi, Světovou banku, HSBC, Xerox, Roland Berger, Bankovní institut, Sodexo, StartupYard, Asociaci pojišťovacích makléřů, CzechInvest, Francouzsko-českou obchodní komoru, AAA Auto, Tedom, Renomii a další.