// právě čtete...

Aktuality

EMD consultants pomohou síti Maple Bear komunikovat vstup na český trh

Nejrychleji rostoucí značka škol Maple Bear Global Schools plánuje vstup na český trh a jejím cílem je oslovit místní podnikatele v oblasti vzdělání, kteří by se rádi přidali k této globální síti formou franšízy. K dosažení těchto cílů si firma vybrala českou PR agenturu EMD consultants, aby jí pomohla vstup na trh komunikovat. B2B kampaň se zaměří především na ekonomická média.

“Je pro nás čest, že můžeme podpořit expanzi kanadského lídra v dvojjazyčném vzdělávání na český trh. V prvním stádiu komunikace bude naším úkolem oslovit potenciální místní franšízanty. Věřím, že náš klient nabízí zajímavou obchodní příležitost pro české podnikatele a stávající majitele soukromých škol, kteří chtějí rozšířit a zlepšit svou nabídku,” uvedl Milan M. Deutsch, ředitel EMD consultants. 

Globální síť Maple Bear nyní působí ve 28 zemích po celém světě a její součástí je více než 530 škol a školek, které nabízejí dvojjazyčný kanadský model vzdělání pro více než 41 000 studentů ve věku od 6 měsíců do 18 let. Po úspěšném vstupu do Bulharska, Rumunska, Albánie, Srbska a Chorvatska, Maple Bear nyní plánuje další expanzi a hledá partnery také v Čechách a dalších zemích střední a východní Evropy.

——-

Společnost EMD consultants vznikla v roce 2010 jako tým zkušených konzultantů, kteří jsou experty na oblast médií, komunikace a PR. Milan M. Deutsch, který firmu založil, staví strategii agentury na 25 letech svých zkušeností z práce pro přední světové značky nejen v České republice, ale také v celém regionu střední a východní Evropy. Předtím řídil služby mezinárodním klientům v agentuře Mmd (později Grayling). Od svého vzniku již pracovali konzultanti EMD pro řadu prestižních klientů – např. Zentivu, Moser, Sanofi, Světovou banku, HSBC, Xerox, Roland Berger, Bankovní institut, Sodexo, StartupYard, Asociaci pojišťovacích makléřů, CzechInvest, Francouzsko-českou obchodní komoru, AAA Auto, Tedom, Renomii a řadu dalších. Před 6 lety vznikla také nová divize MMD production, která se zaměřuje na produkci filmu, hudby a divadla. www.emd-pr.cz, www.mmd-production.com

Kontakt:

Milan Deutsch, T: 775556587, milan.deutsch@emd-pr.cz