// co umíme

PR SLUŽBY

Poskytujeme kompletní služby v oblasti PR a komunikace pro klienty všech velikostí – od velkých nadnárodních společností, až po malé rodinné firmy a neziskovky. Naše služby zahrnují navržení komplexní strategie, analýzu trhu a konkurence, na které jsou navázány konkrétní aktivity v oblasti PR – komunikace s českými i zahraničními médii, vztahy s regulátorem (public affairs), monitoring médií a pod.

MEDIÁLNÍ TRÉNINK

Školení mluvčích a příprava na jednání s médii, které zahrnuje přípravu na rozhovor, krizovou komunikaci, přípravu textů a tiskových zpráv. V rámci tohoto školení proběhne vždy také praktické cvičení s rozhovorem na kameru a následnou zpětnou vazbou od konkrétního novináře.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Poskytneme vám osobní nebo online konzultaci, ve které provedeme analýzu vaší situace a doporučení, jak dále postupovat v budování značky nebo v situaci krizové komunikace. Můžete si s námi upřesnit a vyjasnit, zda je vaše komunikační strategie dobře nastavena.

ONLINE KURZY 

Pořádáme kurzy komunikace a efektivního PR pro zaměstnance PR oddělení, malé a začínající firmy, veřejný sektor i manažery.

Více informací najdete zde